Pogba przegapi Puchar Świata

Francja uderza! Uszkodzenie mięśnia Pogby podczas rehabilitacji należy zaobserwować w ciągu najbliższych trzech tygodni, a pomocnik Juventusu nie będzie miał okazji nosić galijskiego koguta koszulki piłkarskiew Katarze.

Agent Pogby potwierdził, że francuski pomocnik opuści tegoroczny Puchar Świata z powodu kontuzji: „Po przeglądzie medycznym Paul Pogba nadal musi wyzdrowieć po operacji, co jest bardzo bolesne. Z tego powodu Paul nie będzie mógł grać w Mistrzostwa Świata. Dołączenie do Juventusu przed przerwą w Pucharze Świata i brak możliwości gry w Katarze."

Wiadomość o rezygnacji z mistrzostw świata jest w dużej mierze pragmatyczna, w rzeczywistości gracz nie grał od 19 kwietnia, kiedy wciąż nosił koszulka Manchester UnitedReprezentacja Francji jest bardzo pesymistycznie nastawiona do sytuacji Pogby. Jeśli Pogba nie będzie mógł grać, będzie to kolejny cios dla francuskiej drużyny. Kante już potwierdził, że ominie go Puchar Świata. Francja była w grupie D na Mistrzostwach Świata, a 23 listopada rozpocznie się faza grupowa z Australią.Przyjdź do nowoscdlafanow, aby kupić koszulkę drużyny narodowej, którą wspierasz!