Manchester United wciąż ustanawia żenujące rekordy

Sezon dobiega końca, a Manchester United wciąż ustanawia dla swojej drużyny różne żenujące rekordy. Ponieśli porażkę na wyjeździe u stóp Crystal Palace 0:4 i w rankingach wyprzedzili Chelsea. – Jutro będziesz nieobecny na zajęciach. Wyśmiewany Dziesięć Wiedźm włożył ręce do kieszeni i wydawał się pogodzony ze swoim losem.

Tak naprawdę usta Ten Hag to najpotężniejsza postać w Manchesterze United. Podkreśla, że obecne trudności zespołu wynikają z kontuzji. Przed meczem do ogromnej listy kontuzjowanych dołączyli Bruno Fernandes i Maguire. To spowodowało, że formacja Dziesięciu Wiedźm otworzyła drzwi. Gracze ubrani w Crystal Palace koszulki piłkarskieminęli je z taką łatwością, jak przejście przez ulicę o 3 nad ranem, podwyższając wynik na 2:0 przed przerwą.

W drugiej połowie obrona Manchesteru United nadal działała jak durszlak, tracąc dwa gole w ciągu dziesięciu minut i mecz zakończył się wynikiem 4:0. Jednak jeszcze bardziej przerażające jest to, że Crystal Palace nie wyglądało, jakby dawało z siebie wszystko podczas meczu. To był szczególnie trudny dzień dla Casemiro, który nosił numer 18 koszulka Manchester United, ponieważ dwa jego gole nie zostały uznane.