Liverpool odpada, Atlanta biesiaduje

Kolejna zła noc dla Liverpoolu. Podopieczni Jurgena Kloppa pokonali Atalantę 1:0 w rewanżu ćwierćfinału Ligi Europy, ale nie zdołali odrobić porażki 3:0 w pierwszym meczu na Anfield w zeszłym tygodniu. To rozczarowało fanów, którzy nosili Liverpool koszulki piłkarskie.

Rok ciężkiej pracy i wysiłku można zrujnować w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Po tym, jak Liverpool zremisował 2:2 z Manchesterem United w Theatre of Dreams, wydawało się, że są opętani przez złe duchy i ponieśli kolejne porażki. W tym meczu Armia Czerwona rozpoczęła mecz o jakim marzyła. Salah strzelił rzut karny, rozpalając nadzieje na powrót. Mimo poprawy występu Atalanta nie poddała się i awansowała! Rozległy się wiwaty, gdy fani ubrani w koszulki koszulka Atalantamieli zaszczyt być świadkami dotarcia drużyny do półfinału Europy po raz pierwszy od 1988 roku.

Liverpoolowi pozostał już tylko jeden gol, ale w nadchodzących meczach będzie musiał zaprezentować się niemal perfekcyjnie, więc presja jest ogromna, aby w niedzielę udać się na mecz z Craven Cottage. Fulham wielokrotnie w tym sezonie udowodniło, że jest trudnym przeciwnikiem.