Dembele pomaga Barcelonie pokonać Athletic Bilbao

W 11. kolejce La Liga Barcelona pokonała Athletic Bilbao w przekonujący sposób 4:0, Lewandowski nadal wyzwalał swój urok w 9 koszulki piłkarskie, bohaterem meczu był Ousmane Dembele, który był zaangażowany we wszystkie bramki. piłka. Fani nie mogą się doczekać, aby dostosować więcej nazw Dembele na nowoscdlafanow.

Francuz zdecydował się nadal nosić koszulka FC Barcelonatego lata, a trener Xavi wierzy, że odegra kluczową rolę w drużynie. Jak się okazuje, został odpowiednio osądzony. Tuż na początku pierwszej połowy Lewandowski asystował Dembele w strzeleniu gola głową, a następnie Dembele asystował w zdobyciu gola Robertu i Lewandowskiemu. W drugiej połowie Dembele asystował Ferranowi Torresowi w zdobyciu kolejnego gola, kończąc asystę hat-tricka.

To sprawia, że gra nie jest napięta, ponieważ Barcelona ma obecnie trzy punkty straty do prowadzącego Realu Madryt z 28 punktami. Xavi jest zachwycony: „Myślę, że to jeden z najlepszych meczów, jakie mieliśmy w domu. Jestem szczęśliwy, jestem szczęśliwy”. Ale presja pozostaje na Xavim, a ich nadzieje na Ligę Mistrzów wiszą w równowadze.